Nasze sklepy

Sklep z firanami – firany.pl 

Bogaty wybór firan, zasłon, firan metrażowych. W ofercie komplety do salonu i kuchni. Szyjemy także na wymiar podany przez Klienta.

Adres www: www.firany.pl

Sklep z karniszami – karnisze.pl

Jesteśmy bezpośrednim importerem karniszy stalowych. Duży wybór karniszy a także akcesoriów. Karnisze podwójne i pojedyncze z różnymi zakończeniami. Istnieje możliwość docięcia karniszy na miarę. Gwarantujemy szybką wysyłkę.

Adres www: www.karnisze.pl

Sklep z garnkami – garnki.pl 

Specjalistyczny sklep z garnkami. Możesz u nas znaleźć około 300 produktów zarówno dla domowego wyposażenia kuchni jak i dla bardziej wymagających. W ofercie garnki m.in. marek Tefal, Fissler, Ambition, Emalia, Gerlach, SSW i inne.

Adres www: www.garnki.pl

Sklep z wentylatorami sufitowymi – wentylatorysufitowe.pl

Jesteśmy bezpośrednim importerem wentylatorów sufitowych. Nasze atuty to 100% towaru na magazynie oraz fachowe doradztwo i markowe produkty.

Sklep z wentylatorami – wentylatory.pl

Sklep z wentylatorami dla domu oraz przemysłu. W ofercie między innymi wentylatory sufitowe, destryfikatory, wentylatory stojące czy wentylatory o mocowaniu bocznym na ścianę.

Adres www: www.wentylatory.pl

Sklep z lalkami dla dzieci – LALKI.pl

Sklep z lalkami dla dzieci. Bardzo duży wybór lalek – markowe lalki a także lalki od polskich producentów. Cały asortyment dostępny w magazynie, gwarantowana szybka wysyłka.

Adres www: www.lalki.pl

Sklep z rowerami dla dzieci – rowerki.pl

Oferta naszego sklepu opiera się przede wszystkim na rowerkach dla dzieci i młodzieży znanych i sprawdzonych producentów krajowych jak i zagranicznych tych pojazdów. Asortyment przekracza ponad 200 produktów. Cały towar dostępny od ręki.

Adres www: www.rowerki.pl

Sklep z hulajnogami – hulajnogi.pl 

Naszym klientom oferujemy ponad 300 modeli hulajnóg, wśród których każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Dostępny jest również bogaty asortyment kasków, ochraniaczy i innych akcesoriów. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz szybką wysyłkę.

Adres www: www.hulajnogi.pl

Sklep z deskorolkami – deskorolki.pl 

Sklep wysyłkowy z deskorolkami. W ofercie posiadamy deskorolki zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych skaterów. Posiadamy około 100 różnych modeli. Gwarantujemy wysyłkę w 24h.

Adres www: www.deskorolki.pl

Sklep z szachami – szachy.com.pl 

W ofercie ponad 200 produktów: szachy, zegary szachowe, szachy demonstracyjne, szachy ogrodowe i literatura szachowa. Całość asortymentu dostępna od ręki.

Adres www: www.szachy.com.pl

Sklep z szachami ogrodowymi – szachyogrodowe.pl

Można zagrać w szachy przy stoliku szachowym lub przy stole, ale można także zagrać na świeżym powietrzu, na przykład wychodzą do ogrodu czy na taras i dzięki naszym szachom ogrodowym cieszyć się nie tylko wspaniałą aurą, ale także rozrywką intelektualną. Szachy dostępne są na naszym magazynie „od ręki”.

Sklep z nagrzewnicami – nagrzewnice.pl

Profesjonalny sklep wysyłkowy z nagrzewnicami i innymi urządzeniami grzewczymi. W ofercie nagrzewnice elektryczne, nagrzewnice gazowe, nagrzewnice olejowe, promienniki.

Adres www: www.nagrzewnice.pl

Sklep z szachami – kupszachy.pl

Nasz pierwszy sklep internetowy otwarty w 2003 roku. Pełna oferta szachów, zegarów szachowych i akcesoriów. Szachy są na naszym magazynie, więc wysyłka następuje nawet w dniu zamówienia.

Adres www: www.kupszachy.pl

Sklep z oswietleniem – e-oswietlenie.pl

e-oswietlenie.pl sklep internetowy. Duży wybór lamp i oświetlenia tradycyjnego i nowoczesnego, gwarantowana szybka wysyłka

Sklep z firanami – firana.pl

Sklep z firanami, zasłonami i kompletami firan. Możliwość uszycia na miarę a także obszycia zamówionych firan i wszycia taśmy marszczącej.

Adres www: www.firana.pl

Sklep z hulajnogami – hulajnogi24.pl

Kompleksowa oferta hulajnóg wyczynowych, hulajnóg dla dorosłych i dla dzieci. Jesteśmy bezpośrednim importerem znanych marek i cały asortyment dostępny jest od ręki.

Adres www: www.hulajnogi24.pl

Sklep z oświetleniem – eoswietlenie.pl

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki WESTINGHOUSE. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą szeroką ofertą oświetlenia i wentylatorów sprawdzonej marki.

Adres www: www.eoswietlenie.pl

Firany.pl

Karnisze.pl

Garnki.pl

szachy.com.pl

Szachyogrodowe.pl

Lalki.pl

Hulajnogi.pl

Deskorolki.pl

Rowerki.pl

Kilka słów o nas:

Firma Daxton Poland istnieje od 1998 roku i specjalizuje się w imporcie i eksporcie towarów, a także dystrybucji produktów pochodzenia krajowego. Prowadzimy profesjonalne sklepy internetowe, które można zobaczyć w podstronie NASZE SKLEPY.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze logo:
Kontakt z nami:

DAXTON Poland

Adres: 33-100 Tarnów,
ul. Przemysłowa 14
Telefon: +48 14/620 11 57
E-mail: info@daxton.pl

Jak do nas dojechać?