O nas

Firma Daxton Poland istnieje od 1998 roku. Specjalizujemy się w imporcie i eksporcie towarów, a także dystrybucji produktów pochodzenia krajowego. Obecnie zatrudniamy prawie 10 osób, dzięki czemu sklepy, które prowadzimy mogą być obsługiwane przez fachowych doradców, którzy jednocześnie dbają o prawidłowy i terminowy przebieg transakcji zakupowych. Przyjmujemy także zamówienia telefoniczne. Dla mieszkańców Tarnowa i okolic, możliwy jest odbiór towaru u nas w siedzibie firmy, gdzie mamy jednocześnie magazyn, tj. Tarnów, ul. Przemysłowa 14.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową w naszych sklepach – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

TWÓJ SPRAWDZONY DOSTAWCA

Kupując w naszych sklepach masz zawsze pewność, że towar przyjdzie na czas i będzie zgodny z opisem.

FACHOWE DORADZTWO

Każdy ze sklepów ma swojego opiekuna, który prowadzi również doradztwo techniczne. Wystarczy wejść na wybraną stronę w dział „Kontakt” i uzyskasz fachową poradę.

BEZPIECZNE ZAKUPY

Wszystkie nasze sklepy posiadają zabezpieczenie SSL, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne, gdyż przesyłka danych odbywa się szyfrowany połączeniem. Poza tym spełniamy wszystkie warunki wymagane przepisami RODO.

SZYBKA DOSTAWA

Praktycznie cały asortyment dostępny jest od ręki, dzięki czemu wysyłki realizowane są w trybie – zamówienia złożone i opłacone do godz. 13 w dniu roboczym, wysyłane są w tym samym dniu. Dotyczy to także wysyłek złożonych do godz. 13 z opcją dostawy „płatne przy odbiorze”. Jedynie w sklepie Firany.pl mogą być terminy rzędu 1-5 dni, gdyż w większości przypadków firany szyte są pod wymiar.

Kilka słów o nas:

Firma Daxton Poland istnieje od 1998 roku i specjalizuje się w imporcie i eksporcie towarów, a także dystrybucji produktów pochodzenia krajowego. Prowadzimy profesjonalne sklepy internetowe, które można zobaczyć w podstronie NASZE SKLEPY.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze logo:
Kontakt z nami:

DAXTON Poland

Adres: 33-100 Tarnów,
ul. Przemysłowa 14
Telefon: +48 14/620 11 57
E-mail: info@daxton.pl

Jak do nas dojechać?